TV program

Liga majstrov UEFA
Skupinová fáza
už od 17.09.2019

TV tipy pre vás

Orange Šport:
Inter Miláno - FC Barcelona

Liga majstrov UEFA, 10.12.2019 o 20:50

Orange Šport:
FK Senica - MŠK Žilina

Fortuna liga, 08.12.2019 o 14:50

Orange Šport:
Club Bruggy - Real Madrid

Liga majstrov UEFA, 11.12.2019 o 20:50

Program Premier Sport

Dátum
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
Najbližšie vysielame 4. 12. 2019 o 00:30
00:30
Športový infoservis
09:00 Záznam
FC Barcelona-CSKA Moskva
11:00 Záznam
Liverpool FC-SSC Neapol
13:00 Záznam
Valencia CF-Chelsea FC
15:00 Záznam
Zenit Petrohrad-Olympique Lyon
17:00
Európsky futbal (87/2019)
17:30 Premiéra
Arsenal World (17/2019)
18:00 Záznam
KRC Genk-Red Bull Salzburg
20:00 Premiéra
Bayern Mníchov-Bayer Leverkusen
22:00 Záznam
ONE Championship: Edge Of Greatness (21/2019)
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
ONE Championship: Edge Of Greatness (21/2019)
01:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
Zenit Petrohrad-Real Madrid
11:00 Záznam
ONE Championship: Edge Of Greatness (21/2019)
13:00 Záznam
RB Lipsko-SL Benfica
15:00 Záznam
Bayern Mníchov-Bayer Leverkusen
17:00
Európsky futbal (87/2019)
17:25 Premiéra
ICE TIME (13/2020)
17:55 Naživo
CSKA Moskva-Žalgiris Kaunas
20:00 Premiéra
Juventus TV - Magazín (67/2018)
21:00 Premiéra
Juventus FC-US Sassuolo
23:00 Záznam
SK Slavia Praha-MFK Karviná
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
SK Slavia Praha-MFK Karviná
01:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
CSKA Moskva-Žalgiris Kaunas
11:00 Záznam
Zenit Petrohrad-Olympique Lyon
13:00
ICE TIME (13/2020)
13:30 Naživo
ONE Championship: Mark Of Greatness (22/2019)
16:30 Záznam
Juventus TV - Magazín (67/2018)
17:30 Záznam
UEFA Champions League Highlights (9/2019)
18:40 Naživo
Fenerbahce Istanbul-Alba Berlín
20:55 Naživo
Baskonia Vitoria-Gasteiz-Anadolu Efes Istanbul
23:00 Premiéra
Magazín Champions League (14/2019)
23:30 Premiéra
Európsky futbal (88/2019)
23:55
Športový infoservis
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00
Športový infoservis
09:00
Magazín Champions League (14/2019)
09:30
Európsky futbal (88/2019)
10:00 Záznam
Fenerbahce Istanbul-Alba Berlín
12:00 Záznam
Baskonia Vitoria-Gasteiz-Anadolu Efes Istanbul
14:00 Záznam
UEFA Champions League Highlights (10/2019)
14:40 Naživo
HC Dynamo Pardubice-HC Sparta Praha
18:00 Záznam
Fighting Spirit MMA Season 7 (17/2019)
19:00
Magazín Champions League (14/2019)
19:40 Naživo
HC Davos-Lausanne HC
22:30 Záznam
ONE Championship: Mark Of Greatness (22/2019)
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
ONE Championship: Mark Of Greatness (22/2019)
01:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
HC Dynamo Pardubice-HC Sparta Praha
11:00 Záznam
HC Davos-Lausanne HC
13:00 Záznam
CSKA Moskva-Žalgiris Kaunas
14:50 Naživo
FK Senica-MŠK Žilina
17:00 Naživo
AC Sparta Praha-FK Mladá Boleslav
19:30
Magazín Champions League (14/2019)
20:00 Záznam
Fighting Spirit MMA Season 7 (17/2019)
21:00 Záznam
Real Madrid-Paris Saint-Germain
23:00 Záznam
FC Barcelona-Borussia Dortmund
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
FC Barcelona-Borussia Dortmund
01:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
AC Sparta Praha-FK Mladá Boleslav
11:00 Záznam
HC Davos-Lausanne HC
13:00 Záznam
Fenerbahce Istanbul-Alba Berlín
15:00 Záznam
FK Senica-MŠK Žilina
17:00 Záznam
UEFA Champions League Highlights (9/2019)
18:00 Záznam
FC Slovan Liberec-SK Slavia Praha
20:00 Premiéra
Arsenal FC-Brighton & Hove Albion
22:00 Premiéra
Fighting Spirit MMA Season 7 (18/2019)
23:00 Záznam
HC Dynamo Pardubice-HC Sparta Praha
  • Orange Sport
  • Orange Sport 2
  • Orange Sport 3
  • Orange Sport 4
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
HC Dynamo Pardubice-HC Sparta Praha
01:30
Športový infoservis
09:00 Záznam
Real Madrid-Paris Saint-Germain
11:00 Záznam
Baskonia Vitoria-Gasteiz-Anadolu Efes Istanbul
13:00 Záznam
FK Senica-MŠK Žilina
15:00 Záznam
1. FC Slovácko-FC Viktoria Plzeň
17:00 Záznam
UEFA Champions League Highlights (10/2019)
18:00
Magazín Champions League (14/2019)
18:30 Naživo
Štúdio UEFA Champions League
18:50 Naživo
Red Bull Salzburg-Liverpool FC
20:50 Naživo
Borussia Dortmund-SK Slavia Praha
23:15 Premiéra
UEFA Champions League- zostrihy
23:45 Premiéra
Európsky futbal (89/2019)
Najbližšie vysielame 10. 12. 2019 o 18:50
18:50 Naživo
SSC Neapol-KRC Genk
20:50 Naživo
Inter Miláno-FC Barcelona
Najbližšie vysielame 10. 12. 2019 o 20:50
20:50 Naživo
Chelsea FC-Lille OSC
Najbližšie vysielame 10. 12. 2019 o 20:50
20:50 Naživo
AFC Ajax-Valencia CF
  • Orange Sport
  • Orange Sport 2
  • Orange Sport 3
  • Orange Sport 4
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Premiéra
Európsky futbal (89/2019)
00:10
Športový infoservis
09:00 Záznam
ONE Championship: Mark of Greatness (22/2019)
11:00 Záznam
Borussia Dortmund-SK Slavia Praha
13:00 Záznam
Inter Miláno-FC Barcelona
15:00 Premiéra
Borussia Mönchengladbach-Bayern Mníchov
17:00
Magazín Champions League (14/2019)
17:30
Európsky futbal (89/2019)
18:00 Premiéra
Arsenal World (18/2019)
18:30 Naživo
Štúdio UEFA Champions League
18:50 Naživo
Dinamo Záhreb-Manchester City
20:50 Naživo
Bayern Mníchov-Tottenham Hotspur
23:15 Premiéra
UEFA Champions League- zostrihy
23:45 Premiéra
Olympique Lyon-RB Lipsko
Najbližšie vysielame 11. 12. 2019 o 18:50
18:50 Naživo
Šachtar Doneck-Atalanta Bergamo
20:50 Naživo
Club Bruggy-Real Madrid
Najbližšie vysielame 11. 12. 2019 o 20:50
20:50 Naživo
Bayer Leverkusen-Juventus FC
Najbližšie vysielame 11. 12. 2019 o 20:50
20:50 Naživo
Atlético Madrid-Lokomotiv Moskva
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Premiéra
Olympique Lyon-RB Lipsko
01:45
Športový infoservis
09:00 Záznam
Bayern Mníchov-Tottenham Hotspur
11:00 Premiéra
SL Benfica-Zenit Petrohrad
13:00 Premiéra
Atlético Madrid-Lokomotiv Moskva
15:00 Premiéra
Olympiakos Pireus-FK Crvena Zvezda
17:00 Záznam
FK Senica-MŠK Žilina
18:40 Naživo
Fenerbahce Istanbul-Anadolu Efes Istanbul
21:00 Premiéra
Juventus TV - Magazín (68/2018)
22:00 Premiéra
SS Lazio-Juventus FC
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
Fenerbahce Istanbul-Anadolu Efes Istanbul
11:00 Záznam
SS Lazio-Juventus FC
13:00
Juventus TV - Magazín (68/2018)
14:00 Záznam
Club Bruggy-Real Madrid
16:00 Premiéra
Standard Liège-Arsenal FC
18:00 Premiéra
UEFA Champions League Highlights (11/2019)
18:55 Naživo
Žalgiris Kaunas-Valencia Basket
20:55 Naživo
FC Barcelona-Panathinaikos Atény
23:00 Premiéra
Magazín Champions League (15/2019)
23:30 Premiéra
UEFA Champions League Highlights (12/2019)
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Premiéra
UEFA Champions League Highlights (12/2019)
00:20 Premiéra
Európsky futbal (90/2019)
00:50
Športový infoservis
09:00
Magazín Champions League (15/2019)
09:30
Európsky futbal (90/2019)
10:00
Arsenal World (18/2019)
10:30 Záznam
Žalgiris Kaunas-Valencia Basket
12:30 Záznam
UEFA Champions League Highlights (11/2019)
13:30 Záznam
UEFA Champions League Highlights (12/2019)
14:30 Záznam
Standard Liège-Arsenal FC
16:30 Naživo
FC Baník Ostrava-AC Sparta Praha
19:00 Naživo
XFN- Double Red Fight Night
23:00 Záznam
Borussia Dortmund-SK Slavia Praha
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
Borussia Dortmund-SK Slavia Praha
01:00
Športový infoservis
09:00
Európsky futbal (90/2019)
09:30
Magazín Champions League (15/2019)
10:00 Záznam
Fenerbahce Istanbul-Anadolu Efes Istanbul
12:00 Záznam
FC Barcelona-Panathinaikos Atény
14:10 Naživo
FC Viktoria Plzeň-FK Teplice
16:40 Naživo
SK Slavia Praha-SK Dynamo České Budějovice
19:30 Záznam
Magazín Champions League (15/2019)
20:00
Fighting Spirit MMA Season 7 (18/2019)
21:00 Záznam
Red Bull Salzburg-Liverpool FC
23:00 Záznam
Dinamo Záhreb-Manchester City
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
Dinamo Záhreb-Manchester City
01:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
SK Slavia Praha-SK Dynamo České Budějovice
11:00 Záznam
UEFA Champions League Highlights (11/2019)
12:00 Naživo
Žreb UEFA Champions League
12:30
Magazín Champions League (15/2019)
13:00 Záznam
Fenerbahce Istanbul-Anadolu Efes Istanbul
15:00 Záznam
XFN- Double Red Fight Night
17:00 Záznam
UEFA Champions League Highlights (12/2019)
18:00 Záznam
FC Baník Ostrava-AC Sparta Praha
20:00 Premiéra
Arsenal FC-Manchester City
22:00 Premiéra
Fighting Spirit MMA Season 7 (19/2019)
23:00 Záznam
FC Barcelona-Panathinaikos Atény
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
FC Barcelona-Panathinaikos Atény
01:00
Športový infoservis
09:00 Záznam
Inter Miláno-FC Barcelona
11:00 Záznam
Fenerbahce Istanbul-Anadolu Efes Istanbul
13:00 Záznam
XFN- Double Red Fight Night
15:00 Záznam
FC Viktoria Plzeň-FK Teplice
17:10 Naživo
BK Mladá Boleslav-HC Dynamo Pardubice
19:55 Naživo
Panathinaikos Atény-Fenerbahce Istanbul
22:00 Premiéra
Európsky futbal (91/2019)
22:30 Záznam
Borussia Dortmund-SK Slavia Praha
  • Orange Sport
00:00
00:30
01:00
01:30
02:00
02:30
03:00
03:30
04:00
04:30
05:00
05:30
06:00
06:30
07:00
07:30
08:00
08:30
09:00
09:30
10:00
10:30
11:00
11:30
12:00
12:30
13:00
13:30
14:00
14:30
15:00
15:30
16:00
16:30
17:00
17:30
18:00
18:30
19:00
19:30
20:00
20:30
21:00
21:30
22:00
22:30
23:00
23:30
24:00
00:00 Záznam
Borussia Dortmund-SK Slavia Praha
00:30
Športový infoservis
09:00 Záznam
UEFA Champions League Highlights (12/2019)
10:00 Záznam
Panathinaikos Atény-Fenerbahce Istanbul
12:00 Záznam
BK Mladá Boleslav-HC Dynamo Pardubice
14:00 Záznam
Bayer Leverkusen-Juventus FC
16:00 Premiéra
Bayern Mníchov-Werder Brémy
17:55 Naživo
CSKA Moskva-Crvena Zvezda Belehrad
19:55 Naživo
Alba Berlín-Bayern Mníchov
22:00 Premiéra
Arsenal World (19/2019)
22:30 Záznam
Bayern Mníchov-Tottenham Hotspur

Máte už zakúpený balík?

Pozrite si možnosti prihlásenia a začnite sledovať zápasy už teraz.