Orange TV Šport program
TV program:

To najlepšie zo sveta športu

Piatok 24. 05. 2019

00:00
Športový infoservis
540 minút   infoservis
00:00
Športový infoservis
1980 minút   infoservis
09:00
Liverpool FC-Burnley FC
120 minút   futbal
11:00
Juventus FC-Atalanta Bergamo
120 minút   futbal
13:00
Juventus TV - Magazín (41/2018)
60 minút   futbal
14:00
Arsenal World (42/2018)
30 minút   futbal
14:30
ONE Championship: Enter The Dragon (10/2019)
120 minút   bojové športy
16:30
Euroleague Basketball - Final Four (o 1. miesto)
140 minút   basketbal
18:50
ŠK Slovan Bratislava-ŠKF iClinic Sereď
150 minút   futbal
21:20
Heroes Gate 22
100 minút   bojové športy
23:00
Magazín Champions League (32/2018)
30 minút   futbal
23:30
Európsky futbal (42/2019)
-1410 minút   futbal
00:00
Športový infoservis
540 minút   infoservis
09:00
Magazín Champions League (32/2018)
30 minút   futbal
09:30
Európsky futbal (42/2019)
30 minút   futbal
10:00
Arsenal World (42/2018)
30 minút   futbal
10:30
Euroleague Basketball - Final Four (o 3. miesto)
120 minút   basketbal
12:30
Euroleague Basketball - Final Four (o 1. miesto)
120 minút   basketbal
14:30
FC Baník Ostrava-SK Slavia Praha
120 minút   futbal
16:30
ŠK Slovan Bratislava-ŠKF iClinic Sereď
120 minút   futbal
18:30
COPEC Rally Chile (6/2019)
60 minút   motorizmus
19:30
Magazín Champions League (32/2018)
30 minút   futbal
20:00
AC Sparta Praha-FK Jablonec
120 minút   futbal
22:00
Heroes Gate 22
180 minút   bojové športy
00:00
Heroes Gate 22
60 minút   bojové športy
01:00
Športový infoservis
480 minút   infoservis
09:00
ŠK Slovan Bratislava-ŠKF iClinic Sereď
120 minút   futbal
11:00
Juventus TV - Magazín (41/2018)
60 minút   futbal
12:00
Euroleague Basketball - Final Four (o 1. miesto)
120 minút   basketbal
14:00
Magazín Champions League (32/2018)
30 minút   futbal
14:30
SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
210 minút   futbal
18:00
FC Viktoria Plzeň-FC Baník Ostrava
120 minút   futbal
20:00
ŠK Slovan Bratislava-ŠKF iClinic Sereď
120 minút   futbal
22:00
ONE Championship: Enter The Dragon (10/2019)
180 minút   bojové športy
00:00
ONE Championship: Enter The Dragon (10/2019)
60 minút   bojové športy
01:00
Športový infoservis
480 minút   infoservis
09:00
ŠK Slovan Bratislava-ŠKF iClinic Sereď
120 minút   futbal
11:00
ONE Championship: Enter The Dragon (10/2019)
120 minút   bojové športy
13:00
SK Slavia Praha-AC Sparta Praha
120 minút   futbal
15:00
Euroleague Basketball - Final Four (o 1. miesto)
120 minút   basketbal
17:00
Heroes Gate 22
180 minút   bojové športy
20:00
Arsenal FC-AFC Bournemouth
120 minút   futbal
22:00
Magazín WRC - Portugalsko (7/2019)
30 minút   motorizmus
22:30
Ajax Amsterdam-Tottenham Hotspur
120 minút   futbal
Zaujal ťa tento program? Vyberte si balík na deň alebo na mesiac a sledujte športové prenosy odkiaľkoľvek.