Futbal

Premier League

Anglicko

Špičková Premier League aj pre zákazníkov Orange TV

Špičková anglická Premier League je už dostupná aj pre zákazníkov Orange TV. Nový športový kanál Premier Sport dostupný cez optiku, satelit, aj internet, vysiela množstvo priamych prenosov nielen z najvyššej anglickej súťaže, ale aj anglickej Championship a škótskej Premiership. Navyše teraz k Orange TV na optike a cez satelit k balíku Orange Šport aj Premier Sport do 30.06.2020 už za 3 €/mes.

Orange TV Šport

Prečo sa tešiť na tento ročník Premier League?

Dorovná sa historický úspech?

Stane sa Manchester City prvým tímom po Manchestri United v roku 2009, ktorý získa titul tri roky po sebe?

Prelomí Liverpool svoje dlhodobé trápenie?

Budú víťazi Ligy majstrov UEFA, futbalisti Liverpoolu, korunovaní majstrami Anglicka po prvýkrát od roku 1990, keď sa minulú sezónu dostali tak blízko?

Ako sa vyplatia klubom ich nákupy hráčov?

Jedným z tohtoročných najdrahších prestupov je určite Nicolas Pepe. Krídelníka získal za 72 miliónov libier londýnsky futbalový klub Arsenal FC, vyplatí sa Arsenalu tento prestup?

Zápas týždňa Premier League

Manchester United

Manchester United

Nedeľa
4.10.2020
o 17:25

Premier Sport

Tottenham Hotspur

Tottenham Hotspur

Aký bude program Premier Sport

Live zápasy Premier League

Live zápasy Premier League

Anglická Premier League sa hrá od augusta do mája. Každé kolo sa diváci TV stanice Premier Sport môžu tešiť na vybraných 4 až 5 live zápasov. Zväčša sa hrajú počas víkendov od piatka do pondelka.

Najlepšie futbalové magazíny

Najlepšie futbalové magazíny

V programe novej stanice nebudú chýbať magazíny, televízne štúdia k top zápasom či pravidelné sumáre, a to aj z duelov nižších anglických súťaží. Čakajú nás doslova tisícky hodín skvelej futbalovej zábavy.

Komentáre v slovenčine aj češtine

Komentáre v slovenčine aj češtine

Premier Sport bude mať na základe rozhodnutia producenta kanálu českú grafiku, no vysielať bude vďaka českým a slovenským komentátorom, dvojjazyčne, v českom a slovenskom jazyku.