Futbal

Premier League

Anglicko

Špičková Premier League aj pre zákazníkov Orange TV

Špičková anglická Premier League je už dostupná aj pre zákazníkov Orange TV. Nový športový kanál Premier Sport dostupný cez optiku aj internet, vysiela množstvo priamych prenosov nielen z najvyššej anglickej súťaže, ale aj anglickej Championship a škótskej Premiership. Navyše teraz k Orange TV cez kábel k balíku Orange Šport aj Premier Sport do 30.06.2021 už za 3 €/mes.

Orange TV Šport

Prečo sa tešiť na tento ročník Premier League?

Obháji Liverpool titul?

Hegemóniu Manchester City prerušil v minulej sezóne Liverpool. Podarí sa hráčom z mesta Beatles obhájiť titul?

Vrátia sa diváci na štadióny?

Odpoveď na túto otázku ostane zrejme ešte dlhší čas nezodpovedaná. Jedinou možnosťou teda zatiaľ ostáva vychutnávanie napínavých súbojov cez televíznu obrazovku.

Bude sa dariť slovenským brankárom?

V minulej sezóne pôsobili v anglickej lige dvaja slovenskí hráči. Odchodom Ondreja Dudu z „ostrovov“ sa ale ich počet neznížil. Postup si vybojoval Fulham s Marekom Rodákom v bráne. Spolu s Martinom Dúbravkom tak bude hájiť naše farby v najprestížnejšej národnej súťaži sveta.

Aký bude program Premier Sport

Live zápasy Premier League

Live zápasy Premier League

Anglická Premier League sa hrá od augusta do mája. Každé kolo sa diváci TV stanice Premier Sport môžu tešiť na vybraných 4 až 5 live zápasov. Zväčša sa hrajú počas víkendov od piatka do pondelka.

Najlepšie futbalové magazíny

Najlepšie futbalové magazíny

V programe novej stanice nebudú chýbať magazíny, televízne štúdia k top zápasom či pravidelné sumáre, a to aj z duelov nižších anglických súťaží. Čakajú nás doslova tisícky hodín skvelej futbalovej zábavy.

Komentáre v slovenčine aj češtine

Komentáre v slovenčine aj češtine

Premier Sport bude mať na základe rozhodnutia producenta kanálu českú grafiku, no vysielať bude vďaka českým a slovenským komentátorom, dvojjazyčne, v českom a slovenskom jazyku.

Sezóna Premier League 2020/21 bola ukončená

Majstrom sa stal Manchester City

Manchester City