Orange šport

O Orange Šport

Ukončenie vysielania televízie Orange Sport

Televízia Orange Sport ukončí k 1.7.2021 svoje vysielanie. Orange TV vám naďalej prinesie záver aktuálnej sezóny Ligy majstrov UEFA a v ďalšom období vám sprostredkuje aj zážitky z najvyššej domácej futbalovej Fortuna ligy. Pre aktuálne informácie o zmenách a ponuke športových televíznych kanálov sledujte náš web orange.sk a náš podcast Polčas na telku.

O nás

Čo je Orange Šport?

Orange Šport je televízna stanica spoločnosti Orange, ktorá začala vysielať 15. augusta 2018. Vysiela na 4 kanáloch označených Orange Šport 1 až 4. Prinášame množstvo živých prenosov a športových programov, ktoré uspokoja aj náročného diváka. Exkluzívnom obsahom našej stanice je futbalová Liga majstrov UEFA, ale na svoje si prídu aj fanúšikovia hokeja, basketbalu, bojových športov. Na zlepšovaní kvality našej stanice pracujeme neustále. Budeme radi, ak naše nadšenie budete zdieľať s nami.

Orange Šport zaridenia

Orange Šport má už
takmer 100 % pokrytie

Orange Šport na optike

Pozerajte športové prenosy na Orange Šport bez poplatkov. K balíkom LOVE vám ho pribalíme na 24 mesiacov zadarmo.

Orange Šport cez internet

Po aktivácii Orange TV Šport môžete sledovať športové prenosy priamo na vašom počítači v prehliadači Google Chrome.

Čo vysiela Orange Šport?

Exkluzívna Liga majstrov UEFA

Slovenská Fortuna Liga

Česká Fortuna Liga

Česká Tipsport Liga

Švajčiarska hokejová liga

Európsky Superpohár

Tváre Orange Šport

Orange Šport má viacerých kometátorov a redaktorov, ktorí sa starajú o ten najlepší športový zážitok. Niektorí z nich sú už "komentátorskými" ikonami, ale sú medzi nimi aj tváre, ktoré možno ešte len budú novým Karolom Polákom, alebo Gabom Zelenayom svojej generácie. Čo však majú všetci spoločné, to je vášeň pre šport, o ktorú sa s vami radi podelia.

Balík pre naj fanúšikov Super Šport +

Okrem Orange Šport kanálov pozerajte to najlepšie zo športu cez optiku alebo internet už takmer na celom Slovensku. Získajte až 14 športových staníc vrátane Premier Sport s anglickou Premier League a škótskou Premiership iba za 6 €/mes.