Michal Řežábek

Michal Řežábek

Komentátor Orange Šport

Moje komentátorské CV

Svoje prvé skúsenosti som získal počas sedem-ročného komentovania audioprenosov, kedy sa mi poštastilo komentovať viac ako 1000 zápasov z Premier League, Bundesligy, Fortuna ligy, európskych pohárov, ale i reprezentačných akcií. Aj vďaka tomu som sa následne dostal do DigiSportu, kde som po prvýkrát okúsil prácu v televíznom prostredí a divákov som sprevádzal duelmi francúzskej Ligue 1, talianskej Serie A a brazílskej ligy.

Veľmi vďačný som aj za možnosť pracovať v prostredí medzinárodne známej stanice Eurosport, kde som premiérovo komentoval zápasy ženského futbalu na Majstrovstvách Európy. Jedným z vrcholov mojej kariéry boli nedávne zimné olympijské hry v Pchjongčangu, behom ktorých sme divákom prinášali zápasy slovenskej hokejovej reprezentácie a i následne finále celého turnaja. Veľmi rád spomínam na svoju prácu pre český Deník Sport na pozícií reportéra. Mal som tak možnosť nahliadnuť do zákulisia sveta športu a vyspovedať také osobnosti ako Roger Federer, Petr Čech, Dominik Hašek a mnohí ďalší. V lete 2018 nasledoval začiatok mojej práce pre Orange Šport.

Michal pracuje pre Orange Šport od jeho spustenia. Na obrazovkách Orange Šport komentoval zápasy futbalovej Ligy majstrov, ale aj švajčiarsku hokejovú ligu.