Fortuna liga
Futbal

Fortuna Liga

Slovensko

Najvyššia slovenská futbalová liga

Vychutnajte si s nami živé prenosy z našej najvyššej slovenskej futbalovej ligy, ktorá sa hrá na domácich ihriskách už od roku 1993. Fortuna liga vám prináša tie najlepšie futbalové zážitky vašich obľúbených klubov, ktoré si môžete pozrieť vďaka Orange Sport kdekoľvek z pohodlia domova.

Najvyššia slovenská futbalová liga

Prečo sa našu ligu oplatí sledovať

Budúce hviezdy

Budúce hviezdy

Viete, čo majú spoločné Nemanja Matič, Milan Škriniar, Stanislav Lobotka, Martin Škrteľ, Ondrej Duda, James Lawrence, Moses Simon, Leon Bailey a Juraj Kucka? Všetci začínali so seniorským futbalom na Slovensku. Sledujte v našej lige budúce futbalové hviezdy.

Slávna história

Slávna história

Na medzinárodnej scéne sa najvýraznejšie presadili 2 kluby, Slovan Bratislava (víťaz PVP, jediný víťaz európskeho pohára v Československu) a Spartak Trnava (semifinále Európskeho pohára majstrov). Za naše kluby hrali reprezentanti z celého sveta.

Naša liga

Naša liga

Naša liga je pre všetkých fanúšikov, ktorí chcú podporiť domáci futbal. V kluboch vyrastajú a napredujú hráči, ktorí sa neskôr dostanú do reprezentácie alebo do zahraničných klubov. Atmosféra na štadiónoch je jedinečná vec, ktorú vedia vytvoriť výlučne fanúšikovia.

Kvalitní komentátori

Kvalitní komentátori

Priame prenosy komentujú naši komentátori v spolupráci s futbalovými expertmi, na snímanie prenosov používame minimálne 8 kamier a profesionálnu infografiku. Počas prenosu sú pripravené rozhovory s hráčmi a trénermi.

Moderné štadióny

Moderné štadióny

Naše štadióny sa stále zlepšujú a mnohé sú už porovnateľné aj so zahraničím. Arény Dunajskej Stredy, Slovana, Trnavy, Žiliny alebo Nitry vás pozývajú na svoje tribúny. Každý fanúšik si na štadióne nájde svoje miesto.

Stále sa zlepšuje

Stále sa zlepšuje

Naše kluby síce nesponzorujú bohatí investori zo zahraničia, no napriek tomu sa liga zlepšuje, čo potvrdil aj prieskum medzi fanúšikmi. Na ďalšie napredovanie potrebuje náš futbal aj vašu podporu. Len viac fanúšikov vytvorí lepšiu atmosféru a priláka viac sponzorov.

Sezóna 2020/21 bola ukončená

Majstrom našej ligy sa stal ŠK Slovan Bratislava

ŠK Slovan Bratislava