eSportové eventy

Ste pripravení súťažiť?

Zahrajte sa s Orangeom. Už 26. mája začína turnaj Orange eCup, v ktorom môžete hrať o skvelý herný počítač a iné atraktívne ceny. Trénujte už teraz, staňte sa majstrom v atletike. Hru si môžete bezplatne stiahnuť na webe herného štúdia Powerplay. Tešíte sa?

Vstúpte do sveta atletiky

Vstúpte do sveta atletiky

Máj 2021 | Slovensko

Máte jedinečnú príležitosť vstúpiť do sveta vrcholových športovcov. Už v máji vás radi zapojíme do mobilného turnaja v hre Athletics Mania, ktorú si ľahko a zdarma stiahnete do svojich mobilov. Dovtedy môžete trénovať a zlepšovať svoje zručnosti v behu, skokoch či vrhoch guľou. Čím viac sa budete zlepšovať, tým väčšiu šancu máte na zlatú medailu. S Orangeom budete hrať o atraktívne výhry. Sledujte naše sociálne médiá a stiahnite si hru. Athletics Mania je športová hra, v ktorej môžete súťažiť s vaším atlétom a rozvíjať jeho schopnosti, nakupovať mu novú výbavu a vylepšovať prostredie, v ktorom trénuje. Hra obsahuje aj režim pre dvoch hráčov, takže si môžete zahrať aj s vašimi priateľmi. Viac informácií nájdete na webe Athletics Mania.

Amber turnaj v Counter Strike: Global Offensive

Amber turnaj v Counter Strike: Global Offensive

14.3.2021 | Slovensko

Pripravili sme si pre vás turnaj v hre Counter Strike: Global Offensive, ktorý je skvelou príležitosťou ukázať vaše schopnosti, či už ste rekreačný alebo profesionálny hráč. Máte jedinečnú možnosť vyhrať unikátne skiny s hodnotou až 400 €. Hrať sa bude jeden na jedného, takže si na svoje prídu aj vlci samotári. Turnaj sa bude konať online 14.3.2021. Kapacita turnaja je limitovaná, preto neváhajte, registrácia je zadarmo. Registrovať sa viete na linku: https://yzone.sk/sk/tournaments/198

Turnaj v Counter-Strike: Global Offensive

Turnaj v Counter-Strike: Global Offensive

Február 2021 | Slovensko

Pre našich fanúšikov chystáme turnaj v tejto legendárnej hre, do ktorého sa môžete zapojiť aj vy. Viac informácií doplníme čoskoro.

Legendárny Agent 47 je späť

Legendárny Agent 47 je späť

20.1.2021 | Svet

Svet nájomných zabijakov, čaká zavŕšenie v podobe posledného dielu trilógie, HITMAN 3. Agenta 47, ktorého sa v tomto titule zhostíte, čakajú ďalšie nájomné vraždy. Svoje ciele môžete zneškodniť tichým prístupom, napríklad pomocou zbrane s tlmičom alebo rozpútaním chaosu všade okolo vás. Navštívite Dubaj, Berlín alebo Dartmoor a zažite tento drsný svet na vlastnej koži.

Vydanie najočakávanejšej hry Cyberpunk 2077

Vydanie najočakávanejšej hry Cyberpunk 2077

December 2020 | Svet

Najočakávanejšia hra posledných rokov od úspešných poľských vydavateľov CD Projekt RED je tu. Ponorte sa do Night City, kde si môžete vychutnať ohromnú grafiku a strhujúci príbeh v neďalekej budúcnosti. Všetky vaše voľby hru ovplyvnia, takže je len na vás ako váš príbeh skončí. Možností je veľa.

AMBER CUP

AMBER CUP

19.12.2020 | Slovensko

Prichystali sme si pre vás predvianočný turnaj v NHL21. Fanúšikovia Amberu hrajú o PlayStation 4 a iné atraktívne ceny. Víťaz si taktiež zahrá proti top svetovej hráčke NHL Sandre Demitrovej alias Lady Brunette. Ako sa môžete zapojiť? Stačí ak hodíte follow na Instagram alebo Tiktok Amberu. Následne sa môžete registrovať na tomto linku: https://yzone.sk/sk/tournaments/172. Prajeme veľa šťastia.

The Game Awards

The Game Awards

10.12.2020 | Online

The Game Awards združuje rôznorodú skupinu vývojárov hier, hráčov a významných mien z populárnej kultúry, aby oslávili herný priemysel a posunuli ho o krôčik dopredu. Oceňujú tých, ktorí zlepšujú blahobyt komunity a tých, ktorí pracujú na svetlej budúcnosti herného priemyslu.

Online turnaj fanúšikov tímu Amber

Online turnaj fanúšikov tímu Amber

December 2020 | Online

Pre fanúšikov nášho tímu Amber chystáme turnaj, do ktorého sa môžu zapojiť online. Viac informácií vám prinesieme čoskoro. Sledujte nás na tomto webe, TikToku či Instagrame.

Majstrovstvá v elektronických športoch

Majstrovstvá v elektronických športoch

9. – 11.10.2020 | Nitra - Agrokomplex

Uvidíte nás počas hráčskeho eventu, ktorý všetci určite dobre poznáte, a to na Majstrovstvách v elektronických športoch. Vzhľadom na okolnosti je však možné, že väčšina z vás si ho pozrie online. Sledujte preto stream, alebo nás objavte na platforme TikTok.

CORE turnaje

CORE turnaje

Jeseň 2020 | Žilina

Tím Amber sa zapojí do turnajov v Žiline. Už teraz sa tešíme na konkrétne termíny, o ktorých vás budeme informovať. CORE je skupina priateľov, ktorí v Žiline prinášajú ľuďom unikátny zážitok zo sveta esportu.

Zaujímajú vás naše herné eventy?

Prihláste sa do odberu nášho newsletteru a nepremeškajte žiadne novinky z herného sveta.

(súhlas je povinný) Viac info
Odosielam formulár